Ako sa stať spisovateľomDetská literatúraKnihy pre mládežKnižné novinkyOsudové knihyPríbehy knižných hrdiniekRecenzieRozhovoryV ponožkách pri poviedkeVerše ku káveZaujímavosti zo sveta kníh

Všetko o knihách – čo u nás nájdete

O čom je Knižný portál Všetko o knihách?

Všetko o knihách
Knižný portál Všetko o knihách

Portál Všetko o knihách je primárne zameraný na knižný svet. Spájame knižných blogerov i samotných autorov a ponúkame čitateľom tipy na dobré čítanie, podporujeme domácich autorov a dávame im spätnú väzbu. Náš knižný portál je miesto, kde publikujú čitatelia kníh pre ďalších čitateľov. Preto vieme, že si každý z vás príde na svoje. Píšeme o novinkách v knižnom svete, spovedáme autorov, venujeme sa i poézii…

Keď všetko o knihách, tak všetko.

Snažíme sa priniesť vám najčerstvejšie informácie z knižného sveta a vďaka tomu môžeme ukázať všetky zaujímavé knižné novinky a ponúknuť čitateľom svoje odporúčania a to z každého rožku trošku.

Ak máte chuť aj vy odovzdávať svoje názory na knihy, ozvite sa nám. Sme vám plne k dispozícii a vieme vám poskytnúť zázemie pre vaše články, či recenzie.

Takisto ak patríte medzi autorov. Radi budeme propagovať vašu tvorbu prostredníctvom recenzií, rozhovorov či súťaží.

Ak milujete čítanie a zaujímate sa aj o slovenskú tvorbu a chcete vedieť všetko možné o knihách, sme tu pre vás.

 

Spolupráca

Vítame akúkoľvek spoluprácu, ktorá nás, či vás posunie vpred. Chceme docieliť rozšíriť čitateľskú komunitu a preto potrebujeme aj ako čitateľov, tak i autorov a blogerov. Ak sa spojíme, pevne veríme, že dokážeme ľuďom, ktorí nečítajú, že čítanie nebolí a je často čarokrásne a úžasné. Predsa len zahĺbiť sa do knihy a zabudnúť na okolitý svet je úžasné. Ukážme spoločne priateľom, rodine a známym, že aj čítanie môže byť cool a trendy.

Náš knižný portál vám vždy bude prinášať to najlepšie z knižného sveta a budeme vám ukazovať o čo všetko môžete prísť, ak si necháte ujsť niektorú z kníh, ktorá nám prejde pomedzi prsty. V našich rubrikách sa dozviete veľa o knižných hrdinkách, detskej literatúre, osudových knihách. Budete sa môcť ponoriť aj do sveta poviedok a v neposlednom rade sa niektorí z vás dozvedia, ako sa stať spisovateľom.

Šéfredaktorka
the authorŠéfredaktorka

Pridaj komentár