Pridaj sa k nám

1. Skupina Všetko o knihách, recenzie, články a blogy  je priamo prepojená so stránkou Všetko o knihách, recenzie, články a blogy

2. Tým, že požiadate o prijatie do skupiny súhlasíte s tým, aby sme prezdieľali vaše blogy, recenzie, články na vyššie uvedenej stránke. S tým súvisí, aj skopírovanie kratšieho textu, čím podnietime zvedavosť a čitateľ sa dostane priamo na váš web, či stránku.

3. Ak si autor a máš svoju fb stránku, prípadne chceš dať priamo na našu stránku v časti obchod preklik na web, kde si čitatelia môžu kúpiť knihu napíš, adminovi alebo moderátorom.

4. V prípade, že nemáte svoj web a chcete začať blogovať, ponúkame vám náš web s rovnomenným názvom Všetko o knihách.

5 Na webe si viete uverejňovať pod svojom menom recenzie, články a iné témy spojené s knihami. Pre spoluprácu treba písať na tento mail:  vicki@vsetkooknihach.sk 

6. Súťaže v skupine a na fb stránke sú povolené so súhlasom administrátora alebo moderátora, súťaže na webstránke odsúhlasí len šéfredaktor.

7. Si bloger? Na email redakcia@vsetkooknihach.sk nám pošli niečo o sebe, linky na tvoje fb stránky, instagram, web a niečo o sebe. Podstatné je vedieť zadefinovať, o aké žánre na zaujímaš. Poprosíme si aj fotku, aby sme mohli, v skupine aj na stránke, vytvoriť albumy s blogermi, recenzentmi, čím vytvoríme autorom priestor na vaše kontaktovanie.

8. Si autor/spisovateľ? Na email vicki@vsetkooknihach.sk nám pošli niečo o sebe, linky na tvoje fb stránky, instagram, web a niečo o sebe. Podstatné je vedieť zadefinovať, o čom píšeš (romantika, krimi, detské knihy…), prípadne linky na zakúpenie kníh, ktoré dáme priamo do obchodu na stránke a čitatelia sa tak ľahšie dostanú k tvojim knihám. Poprosíme si aj fotku, aby sme mohli, v skupine aj na stránke, vytvoriť albumy s autormi, čím vytvoríme blogerom priestor na vaše kontaktovanie.