Spolupracujeme

 

Naša webová stránka nefunguje len tak, pre správny chod potrebujeme okolo seba ľudí, ktorí nám pomáhajú nie len s písaním článkov, ale aj s tými vecami potrebnými k nášmu fungovaniu. Spoluprácu s nimi si ceníme a preto by sme vám ich radi predstavili.

 

Akčné ženy sú prvý online MAGAZÍN pre podnikateľky a všetky akčné ženy, ktoré sa chcú sebarealizovať, vzdelávať a rásť. Riadime sa mottom „Robím, čo milujem“. Denne prinášame inšpiratívny obsah, delíme sa o príbehy iných akčných žien a mám, ktoré nasledujú svoje sny. Pravidelne organizujeme eventy a webináre. Môžete nás sledovať na Facebooku alebo Instagrame.

www.akcnezeny.sk


Ponúkame vedenie účtovníctva a mzdovej agendy, daňové poradenstvo vrátane spracovania daňových priznaní a zastrešenie rôznych ďalších administratívnych povinností za primeranú cenu.
Ak nie ste so svojím aktuálnym účtovníkom spokojný, začali ste podnikať alebo hľadáte spôsoby daňovej optimalizácie, požiadajte nás o nezáväznú cenovú ponuku, radi vám v oblasti účtovníctva, miezd a daní pomôžeme!
Kontakt: 
Sarah Šípkovská, e-mail: sarah@atpservices.sk, tel.č.: +421 902 318 905, www.atpservices.sk

Internetové obchody, webové stránky, grafické práce, SEO optimalizácia, online marketing, internetová bezpečnosť. Školenia WordPress, WooCommerce. Pomoc na diaľku.

Kontakt: 
Lukáš Prelovský, e-mail: info@nadupanyweb.sk, tel.č.: +421 940 745 745,